Proč PE ochranný film Ponechat zbytky lepidla?

Co je to PE ochranný film?

Poté, co je každý výrobek generován a dokončena, je potřeba nějaký vnější obal, aby se zabránilo uvedení výrobku vystaven nějaké vnější síly, což vede k určité opotřebení a ztráty. Proto ochranné skořápky, ochranné filmy a jiné produkty mohou často být viděn v životě nebo práci. Ochranný film je jedním z nich. Různé produkty vyžadují různé ochranné fólie pro ochranu, v závislosti na materiálu výrobku.

V našem každodenním životě, z nichž nejčastější ochranný film není nic jiného než potravinářského ochrannou fólií a související ochranné fólie elektronických výrobků, dnes zaměřena na zavedení PE ochranný film, který je nezbytnou součástí ochrany průmyslových výrobků. Ve skutečnosti, použití PE ochranný film je mnohem rozsáhlejší, jako je například počítačový průmysl v hardwarovém průmyslu, solární panely, sklo a podobně, průmyslu optoelectronics v podsvícení prkno, studeného světla filmu displeji mobilního telefonu, plastikářském průmyslu v přístroji, akrylátové desky a podobně, stejně jako tiskařský průmysl, drátů a kabelů průmysl, elektrotechnický průmysl a mobilní telefon digitálního průmyslu a tak dále.

PE ochranná fólie je vyrobena z polyetylénu, ale v závislosti na hustotě, může být rozdělena do vysokohustotního polyethylenu ochranným filmem, o střední hustotě polyetylenové fólie a s nízkou hustotou polyetylenové fólie. Jedná se o nejběžnější organické struktury. Polymerní sloučeniny je také nejpoužívanější polymerního materiálu dnes. Tento druh ochranné fólie má své výhody, například, může chránit některé produkty před kontaminací, opotřebovaný, atd. V době výroby nebo zpracování, a může chránit původní hladký povrch.

PE ochranný film

Aplikace ochrannou vrstvou PE

Proč by komodita obalový materiál zvolit ochranný film? Jedním z důležitých přidané hodnoty komoditní obalu zvýšit hodnotu zboží je to, že zboží se balí do procesu skladování, dopravy a manipulace s komodity. Volba obalového materiálu má hodně prostoru. Obecně platí, že tam jsou papír, kov, dřevo, plast, ratan, atd mezi nimi, plast a kov jsou nejrozšířenější, a umělých hmot a papíru, jsou nejvhodnější. Z tohoto důvodu, v obalovém průmyslu, jako zástupce plastových obalových materiálů, ochranný film je nejrozšířenější a nejpohodlnější obalový materiál ve zboží obalovém průmyslu.

Ochranná fólie má mnoho materiálů. Existuje mnoho druhů výrobků s tloušťkou a viskozitou podle materiálu. Běžně používané ochranné fólie materiály jsou PE, PET, PVC, OPP, CPP, POF, BOPP, PC, atd. K dispozici je vždy vhodný produkt. Obalová technika a mnoho druhů ochranným filmem se často používají v elektronice, letectví a dalších sofistikovaných high-tech oborů. Obchodníci mohou testovat a vyberte příslušnou ochrannou fólii balení v závislosti na vlastnostech a výkonu svých vlastních výrobků. Většina řemesel a smíšeným zbožím jsou PE ochranný film, LCD televizory, mobilní telefony a další digitální produkty vyžadují ochranný film PET, a obyčejné balení a používání dopravní stretch fólie.

Proč PE ochranný film Ponechat zbytky lepidla?

1. Peel síla se mění v průběhu času

Bez ohledu na to, jak vysoká je povrch lesklý povrch objektu je distribuován s mnoha drobnými otvory, které lze jen těžko vidět pouhým okem. I když lepidla citlivá na tlak jsou zesítěné, mají stále určitou deformaci a plynulost, a to zejména ty, které nejsou zapojeny do zesítění.

Pokud jde o čas, lepidlo citlivé na tlak se postupně proniká do mezery pro vytvoření „kotvu“. Navíc, pokud je připojen pe ochranná fólie, i když tlak je poměrně velký, je kontaktní plocha mezi lepidlem citlivým na tlak a povrch materiálu není velký, a kontaktní plocha se postupně zvyšuje se v průběhu času, a pe ochranná fólie je chráněna před povrch má být chráněn. Síla se také postupně zvyšuje. Oba efekty zvyšují pevnost adheze v průběhu času.

2. Stárnutí Mechanismus

Hlavní řetězec akrylátového lepidla citlivého na tlak je nasycený řetězec, a to je obtížné pro obecný teplo rozbít hlavní řetězec. Stárnutí mechanismus je především ultrafialové záření stárnutí; stárnutí substrátu je zejména ultrafialové světlo stárnutí. Normální teplota použití má malý vliv na její stárnoucí výkonnost, ale vliv ultrafialového záření je větší. Nicméně, pod dvojím vlivem tepla a ultrafialového záření, dochází k synergickému efektu stárnutí.

3. Podobně jako mechanismus kompatibility

Akrylová lepidla citlivá na tlak jsou relativně polární materiály, a jsou snadno kompatibilní s polárními materiály, jako jsou akryláty, polyestery a polyurethany, a je obtížné odstranit PE ochranný film. Někdy malé molekuly, které se nepodílejí na zesíťování s lepidel citlivých na tlak mají tendenci se hromadit na povrchu. Pokud existuje velká interakce mezi chráněným povrchem materiálu a tyto malé molekuly, budou malé molekuly migrovat a zůstat.

Poslat zprávu na nás:

Poptávka nyní
  • * CAPTCHA: Vyberte strom


Čas: Apr-13-2018
Poptávka nyní
  • * CAPTCHA: Vyberte klíč