Dlaczego PE Folia ochronna Zostaw resztki kleju?

Co to jest folia ochronna PE?

Po każdy produkt jest generowany i zakończona, niektóre opakowanie zewnętrzne jest wymagane, aby zapobiec jego poddaniu pewnej siły zewnętrznej w wyniku pewnego zużycia i strat. Dlatego, muszle ochronne, folie ochronne i inne produkty można często postrzegane w życiu i pracy. folia ochronna jest jednym z nich. Różne produkty wymagają różnych folii ochronnych dla ochrony, w zależności od materiału urządzenia.

W naszym codziennym życiu, najczęściej folia ochronna ma nic, ale jedzenie folią ochronną i związanej z folią ochronną produktów elektronicznych, obecnie koncentruje się na wprowadzeniu PE folią ochronną, która jest istotnym elementem ochrony produktów przemysłowych. W rzeczywistości, korzystanie z folią ochronną PE jest bardziej obszerna, takich jak przemysł komputerowy w branży sprzętu, panele słoneczne, szkła, itp, przemyśle optoelektroniki w płycie podświetleniem, zimne światło folii, ekran telefonu komórkowego, przemysłu tworzyw sztucznych w instrumencie, płyty akrylowe, itp, a także przemysłu poligraficznego, przewodów i kabli, przemysł elektroniki i telefon komórkowy branży cyfrowej i tak dalej.

PE folia ochronna jest wykonana z polietylenu, jednakże w zależności od gęstości, może być podzielony w wysokiej gęstości polietylenu folii ochronnej folii z polietylenu o średniej gęstości, i folii z polietylenu o małej gęstości. Jest to najczęściej strukturę organiczną. Związek polimerowy jest najpowszechniej stosowanych obecnie materiału polimerowego. Ten rodzaj powłoki ochronnej ma swoje zalety, na przykład, może zabezpieczać pewne produkty przed zanieczyszczeniem, zużyte, itd. W czasie wytwarzania lub przetwarzania, można zabezpieczyć oryginalne gładką powierzchnię.

Folia ochronna PE

PE aplikacji folii ochronnej

Dlaczego materiały opakowaniowe towar powinien wybrać folię ochronną? Jednym z ważnych wartości dodanej pakowania towarów w celu zwiększenia wartości tego surowca jest to, że towar będzie pakowany w trakcie przechowywania, transportu i przenoszenia towaru. Wybór materiału opakowaniowego ma dużo przestrzeni. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją papier, metal, drewno, plastik, rattanu, itp Wśród nich, tworzyw sztucznych i metalu są najczęściej używane, a plastik i papier są najbardziej wygodne. W związku z tym, w przemyśle opakowań, jako przedstawiciel materiałów opakowaniowych, folii ochronnej jest najczęściej stosowanym i najbardziej dogodne materiały opakowaniowe w przemyśle opakowaniowym towarem.

Folia zabezpieczająca ma wiele materiałów. Istnieje wiele rodzajów produktów o grubości oraz lepkością w materiale. Powszechnie stosowane są materiały filmowe ochronne PE, PET, PVC, OPP, CPP, POF, BOPP, PC, itd. Nie zawsze jest odpowiedni produkt. Opakowania, a wiele rodzajów folii ochronnej są często stosowane w elektronice, przemyśle lotniczym i innych zaawansowanych dziedzinach high-tech. Handlarze mogą przetestować i wybrać odpowiednie opakowanie ochronne folii według cech i wyników własnych produktów. Większość rzemiosła i ogólne towar są PE folia ochronna, telewizory LCD, telefony komórkowe i inne produkty cyfrowe wymagają ochronną folię PET, a pakowanie i transport zwykłe stosowanie folii stretch.

Dlaczego PE Folia ochronna Zostaw resztki kleju?

1. Peel siła zmienia się z upływem czasu

Bez względu na to, jak wysoki połysk powierzchnia, powierzchnia obiektu jest rozprowadzany z wielu małych otworów, które trudno dostrzec gołym okiem. Chociaż kleje samoprzylepne są usieciowane, wciąż mają pewne odkształcenia i płynność, a zwłaszcza tych, które nie są zaangażowane w sieciowania.

W miarę upływu czasu, klej przylepcowy stopniowo wnika w szczelinę w celu utworzenia „kotwica”. Ponadto, gdy jest przymocowana folia zabezpieczająca PE, choć ciśnienie jest stosunkowo duża, obszar styku pomiędzy klejem wrażliwym na ciśnienie i powierzchnia materiału nie jest duża, a powierzchnia styku zwiększa się stopniowo wraz z upływem czasu, a PE folia ochronna jest chroniony od powierzchni mają być chronione. Siła również stopniowo zwiększana. Oba efekty zwiększenia wytrzymałości na odrywanie w czasie.

2. Mechanizm Aging

Główny łańcuch akrylanowego kleju samoprzylepnego jest nasycony łańcuch, a to jest trudne do ogólnego ciepła przerwać łańcuch główny. Mechanizm starzenia się głównie promieniowanie ultrafioletowe ze starzeniem się; starzenie od podłoża jest zasadniczo promieniowanie ultrafioletowe starzenia. Normalna temperatura pracy ma niewielki wpływ na jej odporności na starzenie, ale wpływ promieniowania ultrafioletowego jest większa. Jednakże, zgodnie z dwoma wpływem ciepła i promieniowania ultrafioletowego, istnieje synergiczny efekt starzenia.

3. Podobny mechanizm Kompatybilność

Akrylowe kleje przylepcowe są materiałami stosunkowo polarny i łatwo stykać się z materiałami polarne, takie jak akryle, poliestry i poliuretany, a to jest trudne do usunięcia z folii PE ochronną. Niekiedy drobne cząsteczki, które nie uczestniczą w wyniku sieciowania z zastosowaniem klejów przylepcowych tendencję do gromadzenia się na powierzchni. Jeżeli istnieje duże oddziaływanie wzajemne pomiędzy chronionym materiałów powierzchniowych i tych małych cząsteczek, małe cząsteczki migrują i pozostają.

Wyślij wiadomość do nas:

Zapytanie teraz
  • * CAPTCHA: Proszę wybrać dom


Czas postu: Kwi-13-2018
Zapytanie teraz
  • * CAPTCHA: Proszę wybrać flagę