Aerchs ochranný film Nová továrna v Dongguan Vložit do užívání

Aerchs bulided novou ochranný filmloni továrně v Dongguan a počátkem uvedení do výroby dnes. Záloha zařízení německé Reifenhauser litá fólie linka být dováženy.

Aerchs ochranný film Nová továrna v Dongguan Vložit do užívání

Od začátku až do roku 2018, nyní naše výrobní linky z filmu nátěrového lepidla: vyfukování filmu Coating stroj řezání stroj & Die cut stroje A nejdůležitější je, že jsme se dováží německou Reifenhauser toku prodloužení stroje. Existují pouze tři tovární vlastnit tento stroj v Číně. Dokonce i teď Jsme hrdí na náš šéf moudré rozhodnutí, S tímto předem zařízení naše kvalita pohybuje velký krok. Vzhledem k tomu, 2013 jsme jít dál velký krok v oblasti ochrany filmu podána.

Advantage část

Výrobní linka obsazení filmu se skládá hlavně z pěti částí: vytlačování částí, odlévání součástí, corona dílů, vinutí straně a elektronické ovládací části. Část formy a vytlačování část lze libovolně kombinovat dle požadavků zákazníka, a tím uspokojit různé potřeby většiny zákazníků (trhů), v maximální možné míře.

  • Konstrukce unikátní zadní zařízení může libovolně nastavit tlak extrudéru.
  • Konstrukce jedinečného šroubového průtokového kanálu může být aplikována na různé materiály, aby se dosáhlo víceúčelový stroj.
  • Válec průtokový kanál design, lepší chlazení účinek, kvalitní produkt je stabilnější, vyšší výkon.
  • Rychlost linky litého filmové produkční lince dosáhla úrovně min-160m / min-250m.

Německá litá fólie výrobní linky se vyznačuje vysokou rychlost, stabilní výkon, ochranu životního prostředí a úspory energie. Tloušťka výrobku je 0,017 mm, 0,08 mm (mezinárodní standard se vypočítá 0,025 mm).

Poslat zprávu na nás:

Poptávka nyní
  • * CAPTCHA: Vyberte dům


Čas: Mar-09-2018
Poptávka nyní
  • * CAPTCHA: Vyberte klíč