Aerchs mbrojtëse Film fabrikë të re në Dongguan vënë në përdorim

Aerchs bulided një New Film mbrojtësefabrikë në Dongguan të vitit të kaluar dhe fillimit të vënë në prodhimin sot. Pajisjet paraprakisht german REIFENHAUSER cast film linjë ka të importohet.

Aerchs mbrojtëse Film fabrikë të re në Dongguan vënë në përdorim

Nga fillimi në 2018, Tani linjë e prodhimit tonë nga filmi për të zam veshja: defekt film Veshje makine makine i prerë dhe vdesin prerë makine dhe më e rëndësishme është që ne jemi të importuar makinë extension rrjedhës REIFENHAUSER gjermane. Nuk janë vetëm 3 fabrika mbajnë këtë makinë në Kinë. Edhe tani Ne jemi krenarë për vendimin tonë shefit të mençur, me këtë pajisje të avancuar cilësinë tonë të lëviz një hap të madh. Që nga viti 2013 Ne jemi të marrë duke shkuar një hap të madh në filmin e Mbrojtjes së ngritur.

Pjesa Advantage

Linja e prodhimit të filmit të hedhura kryesisht përbëhet nga pesë pjesë: pjesën e nxjerrje, hedhjes pjesë, pjesë corona, pjesë dredha-dredha, dhe një pjesë të kontrollit elektronik. Pjesa myk dhe pjesa nxjerrje mund të kombinohen lirisht në përputhje me kërkesat e konsumatorit, duke kënaqur nevojat e ndryshme të shumicës së klientëve (tregjeve) deri në masën maksimale të mundshme.

  • Dizajni i pajisjes unike mbrapa lirisht mund të rregullojë presionin e extruder.
  • Dizajni i kanalit të veçantë të rrjedhës vidë mund të aplikohet për të materialeve të ndryshme për të arritur një makinë multi-qëllim.
  • Roller dizajn kanal rrjedhës, efekti më i mirë ftohje, cilësia e produktit është më e qëndrueshme, prodhimi më i lartë.
  • Linja shpejtësia e linjës të prodhimit filmit të hedhura ka arritur nivelin e min-160 milion / min-250 milion.

Gjermanisht Linja film cast prodhimi përmban shpejtësi të lartë, punën e qëndrueshme, mbrojtjen e mjedisit dhe të kursimit të energjisë. Trashësia e produktit është 0.017mm-0.08mm (standardi ndërkombëtar është llogaritur duke 0.025mm).

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck


Ora Post: Mar-09-2018
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit