R & D

Nëse jeni duke kërkuar për një zgjidhje për një krisje të projektimit ose projektimin e një komponent të ri për një produkt të ri, Aerchs është në gjendje për projektimin e produkteve për aplikime të ndryshme të tilla si substrate të përbërë, rrjedhje korrigjim bocash, EMI mbrojtjen, PCB-ve, menaxhimin termike, filtrimit të ajrit, cushioning dhe absorbimi goditje.

Me një shumëllojshmëri të proceseve të prodhimit dhe një pasuri e materialeve, ne mund të prodhojë pjesë për pothuajse çdo aplikim. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni faqen e përgjithshme e aplikimit, në qendër zgjidhje ju mund të mësoni më shumë zgjidhje praktike për këtë rast.

Aplikime të përgjithshme
Qendra Zgjidhja


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree